X-Men
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

X-Men

Szkoła dla Utalentowanej Młodzieży
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Regulamin X-Men RPG v.01

Go down 
AutorWiadomość
Charles Francis Xavier
Profesor
Charles Francis Xavier


Male Liczba postów : 260
Age : 75
Moc : Telepatia
Charakter : Uporządkowany
Życiowa Pasja : Nauka i badania
Registration date : 26/07/2007

Karta Gracza
Stan: Wolny
Stan Zdrowia: Zdrowy
Życie:
Regulamin X-Men RPG v.01 Left_bar_bleue100/100Regulamin X-Men RPG v.01 Empty_bar_bleue  (100/100)

Regulamin X-Men RPG v.01 Empty
PisanieTemat: Regulamin X-Men RPG v.01   Regulamin X-Men RPG v.01 EmptyCzw Sty 10, 2008 5:23 pm

Witam serdecznie wszystkich obecnych i prztszłych X-Menów. Wszyscy wiemy jak liczy się dla nas dobra gra i dobry klimat. Dlatego niestety podetnę niektórym skrzydła tym regulaminem. Każdy z was musi się z nim zapoznać, żeby uniknąć niepotrzebnych problemów w przyszłości. Proszę o chwile skupienia i zapraszam do lektury.

Regulamin X-Men RPG v.01 003xmn10

§ Regulamin Rejestracji §

1. Zanim podejmiecie się próby rejestracji, macie obowiązek to przeczytać.
2. Jeśli złamiecie regulamin podczas rejestracji a nawet świeżo po rejestracji i nawet nie będziecie się kwapić by przeczytać go i poprawić ewentualne błędy, a jakiś admin Was przyuważy, postać zostaje natychmiast skasowana.
3. Przed włączeniem do gry, przemyślcie swoją postać i fakt, czy gra jest warta świeczki?
4. Tak, więc, jeśli rejestrujecie się tylko z samoistnej ciekawości, nie róbcie tego.
5. Jeśli zdecydujecie się jednak na włączenie się do gry i jesteście pewni tego w stu procentach:
a). Podajcie imię i nazwisko swojej postaci w loginu. ( Bez kropek, podkreślników czy liczb) Nie może to być imie i nazwisko żadnej sławnej osoby ani mix orginału z zmyślonym.
b). Hasło podajcie takie, żeby nikt Wam się nie włamał.
c). Podajcie swój aktualny e-mail, na który przyjdzie wiadomość z prośbą o zatwierdzenie rejestracji.
d). Uzupełnijcie dokładnie wszystkie rubryki, zgodnie z danymi Waszej postaci.
e). Zakończcie rejestracje, odbierzcie mail, zaktualizujcie konto i logujcie się.
f). Przeczytajcie jeszcze raz ten regulamin by wyhaczyć to, co mogło Wam przypadkiem umknąć, po czym przejdźcie do Zapisu.

§ Regulamin Postaci §


1. Każdy użytkownik może posiadać max. 4 postacie.
2. Może to być oryginalna postać lub własna.
3. Oryginalne postacie nie mogą się powtarzać.
4. Nie wolno robić postaci, które są "mieszane", przykładowo: Britany Munroe, Patrick Darkolme, David Summers itp.
5. W razie wyboru oryginalnej postaci, należy wybrać taką, która najbardziej odpowiada Waszemu charakterowi.
6. Jeśli oryginalna postać, którą sobie stworzycie, nie będzie oddawała swojego charakteru, zostanie przez nas skasowana.
7. Wasze postacie, które będą uczniami, nie mogą i muszą pamiętać, że nie są w stanie spalić szkoły, stworzyć zombie czy też zabić kogoś.
8. Osoby, które chcą zakończyć grę swojej postaci, mają powiadomić o tym administratora forum, który ją skasuje.
9. Postacie, które na forum zginęły lub umarły, nie mogą powrócić po jakimś czasie.
10. Oryginalne postacie, które nie żyją ( mamy czas II części ), lub nie mają żadnego związku ze szkołą Xaviera, nie mogą brać udziału w grze. Są to postacie np. Mistique, Callistro, Angel itp.
11. Gdy jesteście w szkołach wasze postacie są na lekcjach. Gdy wracacie do domów, one kończą zajęcia i są wolne i wykończone jak wy.
12. Wasza postać powinna przynajmniej raz na dzień zjeść obiad lub kolację - ewentualnie posiłek zrobiony własnoręcznie w kuchni.
13. Administratorzy, będą kasowali te postacie, które od równych dwóch tygodni nie pojawiły się na forum.

§ Regulamin Profilu §


1. Wszystkie dane mają być odpowiednie do waszej postaci.
2. Wpisując dane, nie rozpisujcie się jak na wypracowaniu z polskiego, lecz piszcie krótko, zwięźle i na temat.
3. Podpisy dla użytkowników są odblokowane, jednak prosimy używać tego miejsca z rozumiem.
4. Emblematy, jakie sobie ustawiacie mają być rozmiarów 100 x 100 pixeli. Te postacie, które będą posiadały większe avatary, zdziwią się z pewnością, gdy jakiś admin im je zmniejszy, lub po prostu usunie.
5. Emblemat, ma przedstawiać tylko i włącznie wygląd waszej postaci.
6. Na emblemacie ma być zamieszczony człowiek z krwi i kości. Natomiast nie może się pojawić żaden Elf, smok, królewna śnieżka, postać rysunkowa, animowana, zwierzak itp. Dozwolone są jednak avatary sławnych osób.
7. Osoba przedstawiona na avatarze, musi swoim wyglądem odpowiadać wiekowi oraz płci postaci.
8. Karta X-Mena jest waszą wizytówką.
9. Należy w niej uzupełnić wszystkie rubryki, do jakich macie dostęp.
10. W razie problemów należy kontaktować się z administratorem.

§ Regulamin Pisania §


1. Nie wolno spamować, offtopować, pisać dwóch postów pod rząd ani przeklinać.
2. Nie wolno zamieszczać w postach żadnych tekstów o fundamencie seksualnym.
3. Zamieszczane przez was posty muszą się składać z minimum jednego, dwunastowyrazowego zdania, rozpoczętego z wielkiej litery i zakończonego kropką.
4. Wasze posty muszą być poprawne interpunkcyjnie, ortograficznie oraz składniowo. ( Osoby z dysortografią mają za zadanie zgłosić to do głównego administratora)
5. Nie zaczynajcie zdań od gwiazdki „ * „ ani nie piszcie w dziwny, regulaminowy sposób. Wyobraźcie sobie natomiast i zapamiętajcie, że tutaj piszecie niczym jak w książce. Np.
”Gdy spojrzałam na tych dziwnych ludzi znów wchodzących do mojego domu zlękłam się potwornie. Miałam mętlik w głowie...Czego oni ode mnie chcą?! Przecież powiedziałam im, że nigdzie z nimi nie idę... Ale te moje moce... Jeśli oni mi pomogą? Jeśli nauczę się jak nad nimi panować? Spojrzałam na nich niepewnie. Wszyscy mieli miłe wyrazy twarzy. Zrobiło mi się lżej na sercu. Mimo wszystko wiedziałam, że czekają... Czekają na moją odpowiedź.
-...Wy jesteście tu by mi pomóc?- Zapytałam ze łzami w oczach..."
Zrozumiano?
6. Pisać można w 1 lub 3 osobie pojedynczej.
7. Należy używać jak najwięcej przymiotników i ubogacać poetycko wasze wypowiedzi na wszystkie możliwe sposoby.
8. Nie wolno, co każdy post: wzdychać, płakać, gryźć, walczyć, warczeć ani się nie ruszać.
9. Pamiętajcie, że w tej szkole wasze postacie są z własnej woli. Szanujcie siebie, innych i to co was otacza. Nikogo nie będziemy tu trzymać na siłę.

§ Regulamin Mocy i Czynów §

1. Do czynów zaliczamy: uderzenia, kopnięcia, walnięcia, pchnięcia itp.
2. Jest to rzecz zabroniona w regulaminie szkolnym, aczkolwiek z pewnością będzie do nich dochodzić, dlatego:
a). Uderzeń nie da się uniknąć. Jeśli ktoś napisze, że was trzasnął, to macie zawyć z bólu a nie używać karate w celu samoobrony.
b). Nikt nie jest w stanie was pobić, pokopać itp. na śmierć.
c). Każdy winowajca odpowie za swoje czyny.
3. Moce są odpowiednikiem czynów:, Jeśli jakaś osoba napisze, że podpaliła wam czapke, zamroziła wam palce czy was unieruchomiła - tak się z wami dzieje.
4. Można max. tylko jeden raz uniknąć ataku przeciwnika podczas walki. Sami decydujecie kiedy to będzie.
5. Pamiętajcie, że wy, jako uczniowie, narazie poznajecie swoje moce i nie jesteście w stanie zawładnąć nawet kubkiem na śmieci. ( aluzja do zawładniecia światem )
6. Profesorowie w walce z uczniami są w stanie zrobić wszystko a każdy atak ich trafia.
7. Mocy nie wolno nadużywać.
8. Każde użycie mocy was osłabia, w większym lub mniejszym stopniu.

§ Regulamin Grafiki §

1. Grafika w całości należy do własności tego forum.
2. Została stworzona na potrzeby gry, przez Profesora Xaviera.
3. Nie wolno jej kopiować ani wykorzystywać do własnych celów.
4. Emotikony zostały ściągnięte z internetu.
5. Nie wolno ich nadużywać w postach, w których gracie waszą postacią.
6. Emotki przeznaczone są głównie dla shoutboxa, działu z offtopem czy do prywatnych wiadomości.

§ Regulamin Dotyczący Użytkowników W Odniesieniu Do Administracji I Na Odwrót §

1. W stosunku do Administracji należy odnosić się z szacunkiem.
2. Nie wolno podważać decyzji Administratora.
3. Nie wolno się z nim wykłócać, denerować go ani zamęczać.
4. Należy pamiętać, że Admini nie spełniają życzeń niczym wróżki z bajek ani nie będą wam odpisywać na każde zapytania na czas.
5. Odpowiedzi, na każde wasze pytanie powinniście znaleść w dziale "Biblioteka" lub "FAQ".
6. Nie wolno ignorować próśb ani poleceń Administratora.
7. Należy być na bierząco z nowościami w ogłoszeniach.
8. Administratorzy mają prawo do banicji i kasacji bez ostrzeżenia.
9. Administratorzy w razie niejaności, będą zamieszczać czerwone komentarze w waszych postach.
10. Administratorzy mają prawo zachować anonimowość.
11. Nie wolno Administratorom rozkazywać, ponaglać ich, poganiać i zaganiać do roboty. Nie są oni maszynami ani robotami, tylko ludźmi z krwi i kości, którzy i tak już bardzo przekładają forum nad życie prywatne.
12. Cała ta gra jest wynikiem ciężkiej pracy jeden dzielnej osoby, która nie życzą sobie widywania żadnych plagiatów ani podrób tego forum.
13. Administratorzy mają prawo zmieniać przebieg gry, komiksu, filmu czy treści zasad i regulaminów.
14. Każdy użytkownik może przyczyniić się do rozwoju forum. Jeśli ktoś przyuważy jakiś błąd, będzie miał jakiś problem lub ciekawą propozycję na ulepszenie gry, może to zgłosiić prywatną wiadomością Administratorowi.

Regulamin X-Men RPG v.01 006tls14

Dziękujemy uprzejmie za uwagę jak i również za poświęcenie tej bezcennej minuty na przeczytanie artykułu. Miejmy nadzieje, że dostosujecie się do powyższego regulaminu.
Powrót do góry Go down
https://xmen.forumpl.net
 
Regulamin X-Men RPG v.01
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
X-Men :: X-Men Forum :: Gra-
Skocz do: